Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej

Strata ukochanej osoby w wypadku przynosi niewiarygodne cierpienie. Nic nie jest w stanie wypełnić pustki po członku rodziny. My wiemy jak ciężki jest to dla Państwa czas. Dlatego prowadząc negocjacje z ubezpieczycielem o godne odszkodowanie za śmierć bliskiego ograniczamy udział rodziny do niezbędnego minimum. Podpisując umowę z Kancelarią Invicte zyskują Państwo obsługę na najwyższym poziomie wraz z […]

Czytaj więcej...


Wypadek przy pracy. Odszkodowanie od pracodawcy.

Z roku na rok wzrasta liczba wypadków przy pracy. Zgodnie z danymi zgromadzonymi przez Główny Urząd Statystyczny liczna poszkodowanych w wypadkach przy pracy w roku 2015 wyniosła ogółem 87 622 osoby. Z zarejestrowanych danych wynika, że 86 824 osoby uległy wypadkom o lekkim skutku, 245 osób wypadkom z ciężkimi obrażeniami ciała natomiast 303 osoby wypadkom śmiertelnym.

Czytaj więcej...


Wypadek na chodniku. Czy należy mi się odszkodowanie?

Jakość i stan polskich chodników pozostawia wiele do życzenia. Dziury, popękane, ruchome czy też brakujące płytki to codzienność z jaką spotykają się piesi. Mimo, iż użytkownicy chodników przyzwyczajeni są do uważnego patrzenia pod nogi, niekiedy dochodzi do wypadków związanych ze złym stanem nawierzchni chodnika jak np. skręcenia, złamania. Mało kto jednak wie, że w takim przypadku przysługuje pieszemu odszkodowanie.

Czytaj więcej...